„Kochanie, wróciłem” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu.

Teatr KOMEDIA z Warszawy

Eric Assous
KOCHANIE, WRÓCIŁEM
(Le technicien)

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria i scenografia: Tomasz DUTKIEWICZ
Kostiumy: Anna MĘCZYŃSKA
Obsada:
Maria PAKULNIS
Marta WIERZBICKA
Katarzyna ZIELIŃSKA
Tomasz DUTKIEWICZ
Jan JANKOWSKI
Bartosz OBUCHOWICZ
Grzegorz PAWLAK
Wojciech WYSOCKI

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego.
Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, wyluzowanego dorosłego syna, ale co ciekawe w jej życie ponownie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… prawie za każdą cenę.
Doprecyzujmy pewne kwestie. Syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym,  oczywiście Severine nie wie…
Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie…

10 X 2018 / godz. 17:00 i 20:00
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury
al. Wolności 23, Nowy Sącz
Cena biletu: 80 zł
Bilety do nabycia od 27 sierpnia w kasie MOK (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00).

Rozmowy kameralne – Spotkanie z Katarzyną Zielińską.
10 X 2018 / godz. 19:00 
Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00 (od 27.08.2018).