Nieoczekiwana zmiana miejsc, czyli w pogoni za szczęściem!

Teatr CAPITOL z Warszawy

John Tobias
CZY TY TO TY?
(Is The Real You Really You?)

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Robert TALARCZYK
Opracowanie muzyczne: Przemysław SOKÓŁ
Choreografia: Krzysztof ADAMSKI
Obsada:
Honey – Daria WIDAWSKA
Gloria – Anna DERESZOWSKA
Harold – Michał ROLNICKI
Henry – Łukasz NOWICKI

Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu Honey, prowadzi z nim rutynową, popołudniową rozmowę. Dzień jak co dzień. Żadne z nich nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza, bo… On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze go za swojego małżonka. Nie ta żona, nie ten mąż! Gdy bohaterowie orientują się, że zaszła pomyłka, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót…
Zabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia obyczajowa o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. To sztuka o nas! W tej historii przedstawionej przez Johna Tobiasa, możemy przejrzeć się niczym w lustrze i jednocześnie szczerze pośmiać z samych siebie, podchodząc do wielu spraw z przymrużeniem oka.

Uwaga!
Widzowie uczestniczący w spektaklu „Czy Ty to Ty?” narażeni są na działanie świateł stroboskopowych, które będą wykorzystywane podczas przedstawienia (światła te mogą doprowadzić do ataku epilepsji).

5 X 2018 / godz. 18:00
Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury
al. Wolności 23, Nowy Sącz
Cena biletu: 65 zł
Bilety do nabycia od 27 sierpnia w kasie MOK (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00).

Rozmowy kameralne – Spotkanie z Łukaszem Nowickim
5 X 2018 / godz. 19:15
Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00 (od 27.08.2018).